سئو اینستاگرام به چه معناست؟ مگر اینستاگرام هم نیاز به سئو شدن دارد؟
در این مطلب به سوالات بالا پاسخ های منطقی خواهیم داد و بررسی خواهیم کرد چگونه سئو در اینستاگرام نفوذ کرده و در افزایش فروش محصولاتتان تاثیر مثبت خواهند داشت .
اینستاگرام شبکه ی اجتماعی  مخصوص به اشتراک گذاری عکس و ویدیو است . از انجایی که مبحث سئو همیشه با متن سر و کار دارد ، شاید برایمان سوال شود سئو به اینستاگرام چه ارتباطی دارد ؟

سئو اینستاگرام

فهرست موضوعات

بعد از خواندن این مطلب دیدگاهی درست در مورد سئو و اینستاگرام پیدا خواهید کرد در نتیجه در نوشتن کپشن ها، نوع عکس ها ، انتخاب هشتگ های پیج خود تحولی بزرگ ایجاد خواهید کرد. در اخر هم با فراهم اوردن لیستی از فوت و فن های فوق العاده برای پیاده کردن سئو در اینستاگرام، دیده شدن پیجتان را تضمین خواهیم کرد.

سئو اینستاگرام دقیقا یعنی چه؟

در تعریفات فراوانی که در مورد سئو اینستاگرام تا کنون ارائه شده، می خواهیم همه ی انها را در یک توضیح مختصر و روان جمع کرده و بگوییم اینستاگرام مثل گوگل برای نشر محتوا از قوانینی پیروی می کند که همه ی انها در جهت بهبود تجربه ی کاربر نوشته شده اند.

 به عبارتی محتوا های پلتفرم اینستاگرام بر اساس چیز هایی که زیاد سرچ شده اند، پست هایی که مورد پسند مخاطبان بوده و توانسته است گرهی از کار انها باز کند ، به محتوا ها اجازه ی بیشتر دیده شدن می دهد. این تعریف کاملا شبیه به عملکرد سئو است. پس می توان گفت سئو و ایسنتاگرام با هم گره خورده اند پس اجرای راهکار های سئو یعنی پیجی پر بازدید و فروش بالا.

ایسنتاگرام در میان شبکه های اجتماعی دیگر، همانند موتورهای جستجوگر گوگل، محتوا را پیش روی شما می گذارد همچنین بخاطر محبوبیت بالایی که بدست اورده بسیاری از کسب و کار ها، ان را به عنوان بستری برای تجارتشان انتخاب کرده اند. ازین جهت در این مقاله تصمیم گرفتیم گرد و غبار استراتژی های قدیمی را از فعالیتتان پاک کرده و به بحث داغ سئو اینستاگرام بپردازیم.

سئو اینستاگرام

در اجرای سئو اینستاگرام ازین مرحله شروع کنید

اگر ویدیو ها و تصاویر لازم را تدوین و جمع اوری کرده اید، به حساب کاربری رفته و ان را در وضعیت بیزینس قرار دهید. پس از انجام اینکار، مقاله را ادامه دهید.

نام کاربری زمانی افراد بیشتری را جذب می کند که...

اگر کسب و کار دارید مشتریان زمانی شما را کشف می کنند که اصولی در نام کاربری رعایت شود برای مثال نباید پیچیده باشد و در مدت کمی در حافظه ی دیداری افراد بماند. اگر خیلی راحت خوانده شود که چه بهتر.

وقتی نام کاربری انتخاب کنید که به صورت خلاقانه همزمان خدمات و هدف شما را مستقیم بیان کند ، یکی از اصول سئو اینستاگرام را با موفقیت پشت سر گذاشته اید.

 از شرکت های مشهور ایده بگیرید . برای مثال کمپانی مرسدس بنز در ایجاد نام کاربری سادگی را اصل قرار داده است.

سئو اینستاگرام

بیو پیج هم در دیده شدن کمکتان خواهد کرد اگر...

چند کلمه ی کلیدی محبوب و مربوط به حوزه ی فعالیتتان انتخاب کرده و با ان ها بازی کنید تا یک متن گویا و جذاب بسازید . اما حواستان باشد وجود کلمات کلیدی واجب بوده و در سئو اینستاگرام نقش دارند .

در ضمن رو راست باشید و صادقانه بگویید چه کمکی از دستتان بر می اید . اگر سایتی دارید که در انجا خدمات کامل تری را ارائه می دهید ، چه اشکال دارد با قرار دادن لینک در بیو پیج افراد را به انجا هدایت کنید .

سئو اینستاگرام

شکست در سئو با بی توجهی در انتخاب عکس، عکسی که...

حال که صحبت کلمات و تمرکز بر متن هاست نباید قدرت عکس ها را در سئو اینستاگرام نادیده بگیریم .
از اآنجای که بیشتر فعالیت های اینستاگرام بر اساس عکس پیش می رود ، غیر ممکن است انها از اصول سئو معاف شوند .

به صورت کلی هنگام انتخاب عکس توجه کنید انها علاوه بر زیبا و با کیفیت بودن ، باید مفهومی را القا کنند .

 اگر با طبقه بندی عکس ها به کاربر کمک می کنید سریع تر به محتوای مورد نظرش برسد ، با بارگذاری عکس های متفرقه اعتمادش را از بین نبرید بعلاوه کار را خراب نکنید و به موتور جستجوگر فرصت دهید همانطور که با هماهنگی فعالیتتان با سئو اینستاگرام ، افراد را جذب کرده ، به روند ادامه دهد .

اینستاگرام می تواند عکس ها را شناسایی و در موردشان قضاوت کند .

شاید انطور که باید نحوه سئو شدن عکس برایتان جا نیوفتاده باشد که با ذکر چند نکته ی دیگر ان را را شفاف تر میکنیم .

راز بعدی در رنگ های تصاویر نهفته است . طبق امار عکس هایی که سطح غالبی از ان ابی رنگ بوده برای مثال در قسمت اسمان یا بخشی از پوستر ، در جلب توجه افراد موثر بوده اند .

سئو اینستاگرام

برای سود بردن از قدرت سئو اینستاگرام ، برای عکس ها از متن استفاده کنید . متنی که جایگزین مفهوم انها باشد چرا که موتور جستجوگر به ان اهمیت داده و همانند گوگل در جهت بهبود تجربه ی کاربری به شما امتیاز می دهد .

کجای کره ی زمین هستید؟!

 موتور ها با استفاده ازین اپشن ساده ی اینستاگرام در بالارفتن رتبه سئو کمکتان می کنند . با فعال کردن امکان لوکیشن ، علاوه بر دنبال کنندگانتان ، برای افراد اطراف خود چشمک می زنید .

 اگر باهوش باشید ازین امکان طور دیگری استفاده می کنید . برای مثال اگر از خدمات شما در منطقه تان استقبال نشد ، ادرس مکانی جدید را ثبت کنید که بازار بهتری برای محصولاتتان دارد .

سئو عاشق امتیاز دادن به متن است و کپشن ها هم منبعی پر از کلمات

سئو اینستاگرام

رعایت کلمات کلیدی که در بخش بیو پیج توضیح داده شد ، در این بخش هم صدق میکند .

هشتگ ها عامل وفاداری به اجرای سئو اینستاگرام و معرفی کسب و کارتان می باشند . انها مانند کلمات کلیدی در سئو کار می کنند یعنی به محض هشتگ گذاری و انتشار پست ، در میان میلیون ها محتوا بر بالای سکو قرار می گیرید .

با اجرای سئو اینستاگرام جایتان را در سکوی اول ثابت کنید. همه ی توصیه هایی که بیان شد ، کاری می کند در دو جایگاه خود پلتفرم اینستاگرام و هم در گوگل بدرخشید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *