تمام وبسایت هایی که روزانه افراد زمان زیادی در فضایشان به گشت و گذار مشغول اند، به سه طریق ایجاد شده اند: مستقیم از قالب وردپرس الهام گرفته شده اند، به کمک سازنده ی وب سایت شکل گرفته اند یا حاصل ایده ها و نبوغ یک طراح کاربلد و ماهر می باشند.

با توجه به اینکه موضوع بحث بررسی قیمت طراحی سایت است، مطالب حول محور سه شیوه ی بیان شده و تاثیری که هر کدام در قیمت نهایی می گذارند، می چرخد.

قیمت طراحی سایت
بنر سئو

فهرست موضوعات

اگر بدنبال قیمت پایین تر هستید، بگذارید از همین ابتدا پاسخی سر راست دهیم. پیشنهاد ما استفاده از وب ساز است. وردپرس به ترتیب قیمتی میانه داشته و طراح سایت از همه برایتان گران تر تمام خواهد شد.

دراوضاع اقتصادی امروزی، افراد می خواهند دقیق تر از قیمت های هر کدام خبر داشته باشند و در عوض بستری تحویل بگیرند که احتیاجاتشان را بی پاسخ نگذارد، مخاطب را راضی کند و در میان راه نیاز به افزایش سرمایه نداشته باشد.

در ادامه قیمت طراحی سایت را در هر شیوه به چالش می کشیم تا در پایان بتوانید نتیجه گیری شفافی داشته باشید.

قضاوت قیمت طراحی سایت از ظاهر

اگر با سایت های زیادی رو به رو شده باشید، حتما با دیدن بعضی هایشان با خودتان گفته اید معلوم است هزینه ی زیادی کرده است.

 بله بعضی سایت ها انقدر متفاوت و جذاب هستند که در همان ثانیه های اول متوجه ی سفارشی بودنشان می شوید. بعضی قالب ها را هم شاید در چندین سایت دیده باشید. انها قالب های اماده هستند که برایشان زحمت کمتری کشیده شده است.

اما باید قبول کنیم قیمت گذاری صرفا بر اساس ظاهر، کافی نیست و از طرفی تصمیم گیری را سخت و مبهم تر می کند پس بهتر است در طراحی سایت جوانب دیگر را در نظر بگیریم.

قیمت طراحی سایت

طراح وب سایت حرفه ای

شاید کمک گرفتن از فردی حرفه ای هزینه طراحی وبسایت را با اختلاف بالا ببرد اما اگر کسب و کارشما به گونه ای است که نیاز به اختیار بیشتری داشته و باید در ریز ترین موارد سایت دست ببرید، راهی جز سفارشی کردنش را ندارید. ابتکار در تم ها و افزونه ها هر کدام سهمی در قیمت طراحی وبسایت دارند.

شاید وجود ابزار های انلاین برای تخمین هزینه وسوسه تان کند تا به تنهایی از ان سر در بیاورید اما انها بیشترشما را گیج خواهند کرد. پس بهتر است با تماس با متخصصان، مسیر را کوتاه کنید. انها به شما خواهند گفت که وبسایتی قابل قبول از چه قیمتی شروع خواهد شد و ایا سرمایه ی شما نتیجه ای نا امید کننده خواهد داشت یا خیر.

استخدام طراح وبسایت حرفه ای از پیچیدگی ها و مسائل فنی رهایتان می کند و روش سازنده ی وبسایت هم عملا دست و پای شما را می بندد. می ماند وردپرس که در کنا رتمام خوبی هایش، اگر زمان زیاد و اضافه در طول روز دارید، بهترین انتخاب است!

همکاری با یک طراح حرفه ای وبسایت به چه کسانی توصیه می شود؟

افرادی که می خواهند در میان میلیون ها سایت تک بوده و بدرخشند!

اگر فردی هستید که مشغله ی زیادی دارید، با استخدام طراح کاربلد زمان بخرید.

اما طراحان حرفه ای چه مبلغی را دریافت می کنند؟ پاسخ دادن به این سوال کمی سخت است چون هر کس باتوجه به توانایی ها و فاکتور های دیگر قیمتی متفاوت دارد. پس برای اینکه قیمت حدودی دستتان بیاید با چند اژانس طراحی وبسایت تماس بگیرید.

طراحی وبسایت به کمک سازنده ی وبسایت

اگر از ابتدای مقاله منتظر بررسی این بخش بودید، سعی می کنیم با توصیف ویژگی ها و نکات ریز، کاملا منطقی و بی طرف، نتیجه گیری را به خودتان بسپاریم چرا که شاید شیوه ی سازنده سایت با تمام نقص هایش، برای خیلی افراد کارراه انداز و کافی باشد.

بهتر است برای لحظه ای همه چیز را از دید قیمت نگاه نکرده و به کاربرد ان بپردازیم. سازنده ی سایت اتفاقا بهترین انتخاب برای تازه کار هاست. افرادی که با مسائل فنی یا به کل موضوع طراحی وبسایت بیگانه هستند. این روش می تواند با شروع رایگان قیمت را کم کرده و با هزینه های مختصر، اعتمادتان را جلب کند.

اگر فعلا به طراحی وبسایت به دید ازمون و خطا نگاه می کنید، انتخاب درستی کرده اید اما اگر قرار است بازدید کننده ( بخصوص مشتریان) هم داشته باشید، راضی کننده نخواهد بود و با ایرادات زیر به کسب و کار اسیب خواهد زد:

1-دامنه ای بدون تغییر که به صورت پیش فرض طراحی شده است.

2-گنجایش حافظه خیلی وقت ها کلافه تان خواهد کرد و عملا ادامه دادن را غیر ممکن می کند.

3-اگر قصد فروش محصول داشته باشید که باید قید سازنده وبسایت را بزنید چون امکان فروش انلاین غیر فعال است.

با چنین ایرادات اساسی، این شیوه از محبوبیت خود می کاهد اما نه تا زمانی که فقط قصد ازمایش و تقویت توانمندی های خود را داشته باشید.

قیمت طراحی سایت

طراحی سایت کنترل شده با وردپرس

بستر وردپرس برای سه دسته افراد توصیه می شود ابتدا انهایی که دانش فنی بیشتری دارند، افرادی که بدنبال سفارشی سازی بیشتری هستند و مالکانی که می خواهند تجارتشان را با ان پیش ببرند.

 قیمت طراحی وبسایت با وردپرس را نمی توان با یک عدد مشخص کرد چون موارد زیادی ان را بالا و پایین خواهند برد. اما در ابتدای راه، تهیه ی وردپرس کاملا رایگان است. پس میتوان گفت هزینه ها کمی کاهش خواهد یافت اما شاید در بین راه احساس کنید به تغییراتی ویژه احتیاج دارید.

گزینه های گوناگون زیادی در قیمت نهایی نقش دارند که اولین و مهم ترین ان میزبان است. شاید تم ها وافزونه های بدون بها راضی تان کنند اما نمی توان ازهزینه ی میزبان برای دیده شدن در گوگل چشم پوشی کرد.

در قیمت میزبان نمی توانیم یک عدد خاص را اعلام کنیم چرا که بی نهایت ارائه دهنده(هاست) میزبان موجود هستند که با هم در کیفیت رقابت کنند. برای قیمت طراحی وبسایت با وردپرس بهتر است به نیاز و ارائه دهنده ی خود توجه کنید.

برای نتیجه گیری درست می توانیم بگوییم، با توجه به مزایا و معایب هر سه روش طراحی وبسایت که بیان شد، مشخص کردن بهترین شیوه کار اشتباهی است چون هر کدام با نوع و بزرگی هدف و میزان سرمایه ی شما جور در می ایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *