فروشگاه اینترنتی

تصمیم داشتیم برای شما لیستی از محصولات و کسب و کارها بیاوریم که حتماً نیاز به راه اندازی فروشگاه اینترنتی دارند، اما دریافتیم ، بسیار طولانی تر از حوصله ی مشتریان آماده و برنامه دار ما خواهد شد. شما خودتان به خوبی می دانید که چه مشخصاتی از فروشگاه اینترنتی آن را برای تجارت شما گریزناپذیر کرده است.

در عصر ما سرعت، ارائه خدمات پشتیبانی و اطمینان مردم از خریدشان تبدیل به نکات حیاتی هر جامعه ای شده اند. در گذشته زیاد پیش می آمد که برای خرید یک جنس اصل، با کیفیت یا حداقل پیدا کردن رقابتی ترین قیمت، ساعت ها در مراکز خرید مختلف زمان صرف کنیم. بورس های مختلف در سراسر شهر، معدن خرید اجناس گوناگون شناخته می شدند. با این حال با افزایش تعداد توزیع کنندگان و البته و حجیم شدن بازار کالا و خدمات، دیگر این گشت و گذار حتی به انرژیش نمی ارزد، چه برسد به زمان با ارزش.

شاهد ما بر این ادعاها، ظهور ابرکمپانی هایی هستند که تنها بر مبنای ایده فروش اینترنتی محصول پایه ریزی شدند. یک مثال بسیار مشخص، شرکت آمازون است، یا مورد وطنی آن، دیجیکالا. هر دو کار را در مقیاس کوچکی شروع کردند، اما جامعه ی عصر ما کاملاً برای پذیرفتنشان آماده بود. با گذشت زمان و اضافه شدن ایده هایی راجب زنجیره تامین و حمل و نقل و غیره، هر کدام از این سایت ها، با عملکردی به ظاهر ساده، کارهای بزرگ و پیچیده ای را به سرانجام رساندند.

فروشگاه اینترنتی، ایده ای که از آن بسیار گفتیم و البته گفته اند، برای بسیاری از مدیران کسب و کار در اولویت قرار دارد. مخصوصاً اگر فعالیت تجاری شما در زمره فعالیت های تولیدی قرار بگیرد. در این صورت حذف کردن واسطه ها، گسترش بازار، گرفتن بازخورد مستقیم از مشتریان و برنامه ریزی علمی برای آینده از اولین و مهمترین مزایای کار روی فروشگاه اینترنتی مخصوص خودتان است.

البته تمام تامین کنندگان محصولات به مرور زمان وارد حیطه فروشگاه اینترنتی و توسعه آن می شوند. مثلاً بسیاری از تجار علاقه مندند محصولات خود را به طور مستقیم به دست مصرف کننده برسانند. قطعاً فروشگاه های اینترنتی در سرعت رسیدن کالا از پایانه تجاری تا منزل مردم، دارای رکورد هستند.

در گروه اسپانتا وب، یکی از حوزه های اصلی فعالیت ما، ساخت و توسعه ی فروشگاه اینترنتی است. شما بعد از شروع همکاری با اسپانتاوب در زمینه فروشگاه اینترنتی، به راحتی قادرید خدمات دیجیتال مارکتینگ را به صورت جامع یا آن طور که فرنگی ها می گویند، Integrated ، دریافت کنید. در اصل ساخت فروشگاه اینترنتی اول ماجراست و بعد از آن با کمک بقیه ابزار دیجیتال مارکتینگ، می توانید چندین برابر بهره وری کسب و کار خود را افزایش دهید.

درخواست مشاوره

سوالاتی راجع قدم اول برای ساخت فروشگاه اینترنتی، ایجاد و توسعه ی آن، هزینه های پیش رو و پشتیبانی می توانند اول از همه ذهن شما را به خود مشغول کنند. به علاوه امکان دارد که هنوز منافع و مزایای فروشگاه اینترنتی و اثر آن بر کسب و کار شما برایتان واضح نباشد. در نهایت اما فرقی ندارد و به هر دلیلی که نیاز دارید بیشتر بپرسید و بدانید، کافیست از طریق فرم زیر، درخواست مشاوره برای ما بفرستید تا کارشناسان گروه ما با شما تماس بگیرند.

نام

محاسبه گر هوشمند تعرفه طراحی فروشگاه اینترنتی

صفحات فروشگاه اینترنتی

خدمات فنی
خدمات تکمیلی

هاست
دامنه
پشتیبانی

تحویل

پلن‌های طراحی سایت

طراحی فروشگاه اینترنتی (پایه)

5,845,000 تومان

صفحات فروشگاه اینترنتی
خدمات فنی
خدمات تکمیلی

طراحی فروشگاه اینترنتی (پایه)

13,885,000 تومان

صفحات فروشگاه اینترنتی
خدمات فنی
خدمات تکمیلی

مشتریان هدف

برای ساخت و توسعه ی فروشگاه اینترنتی، افراد از کسب و کارهای مختلفی می توانند به گروه ما مراجعه کنند. یکی از اولین گزینه ها، واحدهای تولیدی برای انواع و اقسام کالا و خدمات هستند. به عنوان مثال یک کارخانه تولید دارو یا لوازم تحریر یا وسایل ورزشی را در نظر بگیرید. این گروه بسیار علاقه دارد که بدون واسطه محصولات تولیدی خود را به دست مشتریانش برساند. جدا از فروش البته، فقط صرف داشتن فروشگاه اینترنتی، به توسعه ی برند و معروف شدن شرکت هم کمک می کند.

مورد بعدی توزیع کنندگان کالا هستند. به هر حال تمام واحدهای تولیدی کشور، تنوع محصولات و امکانات حمل و نقل کافی برای فروش مستقیم را ندارند. در اینجاست که توزیع کنندگان وارد بازار می شوند. اما شکل فروش در عصر کنونی نسبت به سال های دور بسیار متفاوت است . الان سرعت عمل بالا کافی نیست، خریداران نیاز به تامین کالا به صورت آنی دارند. دیگر ارتباط داشتن با مغازه داران کافی نیست، مردم به اندازه چند لحظه ی کوتاه راجع خرید کردن از شما یا رفتن سراغ نفر بعد فکر می کنند، اگر در آن چند ثانیه پاسخی نداشته باشید، مشتری شما را ترک کرده. اینجاست که ساخت و البته فرآیند توسعه فروشگاه اینترنتی ارزشمند خواهد شد.

در نهایت هم گروه دیگری از فعالین اقتصادی، علاقه زیادی به داشتن فروشگاه اینترنتی مختص خودشان دارند. تاجرانی که کالای خارجی وارد می کنند، یا کالای ایرانی را در کشورهای دیگر به فروش می رسانند. هر دو مورد برای توسعه کار خود و داشتن فرآیند تحت کنترل، به ساخت فروشگاه اینترنتی علاقه دارند. به عنوان مثال امروزه بسیاری از وارد کنندگان محصولات الکترونیکی مثل لپ تاپ و گوشی، وبسایت های خودشان را دارند و مستقیماً اجناس را به دست مشتری می رسانند. همین طور صادرکنندگان زیادی داریم که با ساخت فروشگاه اینترنتی به زبان های خارجی و استفاده از اصول سئو، کالای ایرانی را در اقصا نقاط جهان به فروش می رسانند.

تمام آنچه بالاتر آوردیم، برای فروش کالای فیزیکی بود، اما اقتصاد امروز دنیا بدون فروش خدمات، اصلا چیز جذابی نیست. فروشگاه های اینترنتی برای معرفی خدمات یا ارائه آنی آن ها بسیار گزینه ی خوبی هستند. به عنوان مثال به آسانی می شود مطب های پزشکی زیادی را یافت که فرآیند معرفی پزشک، نوبت دهی و پشتیبانی از بیماران را به صورت مجازی در وبسایت خودشان انجام می دهند.

یا بعضی خدمات که مستقیماً در بستر فضای مجازی ارائه می شوند. به عنوان مثال اگر بخواهید گیفت کارت فروشگاه های اینترنتی خارجی را خریداری کنید یا یک متن به زبان های خارجی را ترجمه کنید، کافیست به فروشگاه های اینترنتی که مخصوص ارائه چنین خدماتی ایجاد شدند سر بزنید.

آرمین سیلاطانی

مدیر دپارتمان طراحی سایت

Armin Silatani

نمونه کارها

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد وزمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.

سوالات متداول در راه اندازی فروشگاه اینترنتی

بسته به سفارش شما و نیازهای کسب و کارتان، ما قادریم فروشگاه اینترنتی با CMS هایی نظیر وردپرس یا به صورت اختصاصی ایجاد کنیم. با اینکه در نهایت شکل درخواست شما و حجم بازار کالاهای شما بسیار اهمیت دارد، باید گفت که قالب های وردپرسی زیادی به امکانات بسیار برای ساخت فروشگاه اینترنتی مد نظر شما وجود دارند.

بعد از ساخت فروشگاه اینترنتی خودتان، تازه باید سراغ روش های نوین و تاثیرگذار دیجیتال مارکتینگ بروید. این اصول به قدرتمند شدن دامنه سایت شما و استقبال مردم کمک خواهند کرد. سئوی سایت، تولید محتوا، امواج شبکه های اجتماعی و انواع شیوه های اقتصادی مثل تخفیف و جشنواره، همگی به شما در مسیر بهبود فروش کمک خواهند کرد.

پاسخ به این سوال خیلی وابستگی به کسب و کار شما دارد. با این حال در اکثریت قریب به اتفاق موارد می شود پاسخ مثبت به سوال بالا داد. حتی اگر فروشگاه اینترنتی به فروش مستقیم شما کمک نکند، حضور آن برای برندسازی شما ارزشمند است. امروزه وبسایت بسیاری از شرکت های تجاری، نسخه توسعه یافته ای از فروشگاه اینترنتی آن هاست.

موفقیت های شرکت دیجیکالا و البته بهره وری بالای قالب سایت این گروه، باعث می شود که بسیار به ساخت فروشگاه اینترنتی مشابه آن ها علاقه داشته باشیم. امروزه با گسترش ابزار مختلف برای طراحی سایت، ساخت فروشگاه اینترنتی با قالب دیجیکالا چندان دشوار نیست. می توانید در این مورد با گروه اسپانتاوب مشورت کنید.

ساخت یک فروشگاه اینترنتی علاوه بر جزئیات یک وبسایت پایدار و زیبا، نیاز به رعایت اصول مورد نیاز برای دیجیتال مارکتینگ هم دارد. فروشگاه اینترنتی باید ابزار سئوی سایت، ورود مشتری، پرداخت، مهندسی داده ی قوی، دسترسی سریع به محتوا و محصولات و قابلیت ویرایش سریع آن ها را داشته باشد. با طراحی سایت فروشگاهی خود به وسیله وردپرس، بسیاری از ابزار بالا به صورت حرفه ای به فروشگاه اینترنتی شما اضافه می شوند.

به جز قالب کلی سایت که بیشتر ظاهر گرافیکی آن را شامل می شود، اکثر بخش های فروشگاه اینترنتی قابل ویرایش هستند. محتوای سایت، دسترسی به کدهای HTML و CSS، بارگذاری و ویرایش محصول، بخش منو و داده های سایت، به راحتی قابلیت دسترسی توسط شما را دارند.

مشاوره طراحی فروشگاه اینترنتی

اگر صاحب کسب و کار هستید و یک سایت فروشگاهی دارید یا قصد راه اندازی یک سایت فروشگاهی را دارید، با مشاوران ما در تماس باشید.

خدمات فروشگاه اینترنتی

بالاتر، از دلایل تمایل برای ساخت فروشگاه اینترنتی بین صاحبان کسب و کارهای مختلف گفتیم. با این حال ایجاد آن  ، نوعی طراحی سایت محسوب می شود که از حیطه کاری بسیاری از تجارت ها خارج است. گروه اسپانتاوب که یک تیم متخصص در زمینه طراحی سایت فروشگاهی دارد، که آماده است در زمینه طراحی فروشگاه اینترنتی در هر مقیاسی به شما کمک کند. فعالیت ما را می شود به صورت زیر تقسیم بندی کرد:

مشاوره فروشگاه اینترنتی

spantaweb

اگر در زمینه اداره ی فروشگاه اینترنتی تجربه ندارید، احتمالاً سوالات زیادی درباره جزئیات اقتصادی و فنی این چنین پروژه هایی وجود دارد. در گروه اسپانتا وب ما به سوالات شما راجع هزینه ی طراحی سایت فروشگاه، شکل اداره و پشتیبانی آن و روش های دیجیتال مارکتینگ پاسخ می دهیم. در اصل می شود گفت که ساخت فروشگاه اینترنتی فقط قدم اول است. قدم های تکمیلی زیادی نیاز دارید تا منافع فروشگاه اینترنتی خود را بیشینه سازید.

فروشگاه اینترنتی مشابه دیجیکالا

شرکت دیجیکالا یکی از موفق ترین گروه های ایرانی فعال در زمینه اقتصاد دیجیتال است. بعد از گذشت 15 سال از ارائه خدمات فروش، این کمپانی به مرحله بلوغ رسیده. جدا از بحث های تجاری شرکت، دیجیکالا برای طراحی سایت فروشگاهی خود هم کارهای زیادی انجام داده. از نظر تجربه کاربری و نمای کاربری سایت دیجیکالا یک سر و گردن از فروشگاه های مشابه بالاتر می ایستد. به همین دلیل خیلی های علاقه مندند فروشگاهی مثل آن داشته باشند. ما قالب های طراحی سایت مشابه را برای شما خواهیم ساخت.

spanta

فروشگاه اینترنتی با وردپرس

spantaweb

احتمالاً هنگام تحقیق راجع طراحی سایت های مختلف، با واژه وردپرس برخورد کردید. این یک ابزار جامع برای ایجاد وبسایت های مختلف برای اهداف مختلف است. ساختار جواب پس داده و ابزار بسیار متنوع برای کارهای مختلف، وردپرس را به یک سیستم مدیریت محتوای پرطرفدار بدل کرده. در گروه اسپانتا وب قادریم طراحی سایت فروشگاهی شما را با وردپرس انجام دهیم. علاوه بر کارکرد آسان، استفاده از وردپرس در کاهش هزینه های طراحی سایت هم اثرگذار است.

فروشگاه اینترنتی اختصاصی

طراحی اختصاصی برای فروشگاه اینترنتی، بیشتر مد نظر کسب و کارهای خاص یا خیلی بزرگ است. اگر شما دارای مشتریان متعدد هستید یا محصولات متنوعی دارید، ایجاد یک سایت اختصاصی با امکانات مورد نیاز خودتان، راه حل بسیار خوبیست. می توانید در این زمینه از گروه طراحی سایت اسپانتا وب مشاوره دریافت کنید و در صورت نیاز طراحی اختصاصی فروشگاه اینترنتی خود را به ما بسپارید.

spantaweb