در یک کلام وبمستر برای کسب درامد می تواند کسب و کاری راه بیندازد یا با افراد دیگر همکاری کند.این روزها از انجایی که اکثر وبمسترها در کد نویسی مهارت دارند، برای ایجاد سایت هیچ مشکلی نداشته و با انتخاب روش اول، راه را برای افزایش درامد باز می گذارند.

بنر سئو اسپانتا

فهرست موضوعات

اگر یک وبمستر هستید از روش های زیر پول خوبی در بیاورید.

شاید هم بخواهند سایت فردی دیگر را در دست گرفته و با دغدغه ی کمتری دستمزد بگیرند. در هر صورت از همین ابتدا مشخص شد که درامد وبمستر از کجا تامین می شود که در ادامه 2 عامل می تواند میزان ان را تغییر دهد. اولی تقریبا تماما به خودتان بستگی دارد یعنی زمان بیشتر گذاشتن مساوی پول بیشتر است و دومین عامل بستگی به شهرت و حجم بازدید سایتی دارد که با ان قرارداد می بندید که انها کار حرفه ای تر می خواهند و در ازا پول بیشتری هم تقدیمتان می کنند. دراینجا به دو مورد از نحوه ی درامد وبمستر از طریق همکاری با دیگران اشاره می کنیم:

حقوق وبمستر

کسب درامد هم از سود و هم حقوق ثابت

گاهی اوقات وبمستر نمی تواند امتیاز اختیار کامل سایت را به دلایل مختلف داشته باشد. برای مثال مالک تجارت رضایت اینکار را ندهد یا کالایی که قرار است به فروش برسد، ویژه بوده و وبمستر نتواند تولید ان را برعهده بگیرد. گاهی شاید کالا یک برند باشد و تغییر تولید کننده باعث افت فروشش شود. در چنین شرایطی درامد وبمستر بهتر است از طریق ترکیب سود و حقوق ثابت محاسبه شود.

تقسیم کردن بهره و سود حاصل شده

شما به عنوان یک وبمستر ازادی این را دارید که از مالک درخواست تقسیم سود کنید که گاهی خود انها با میل و اختیار بعد از سپردن کسب و کار به شما ، می خواهند به ان رشد داده و حجم فروش را بالا ببرید سپس نتیجه ی نهایی را بین هم تقسیم کنید که سود خوبی را می تواند نصیبتان کند.

در این میان افراد زیادی هستند که دست رد به پیشنهادات شیرین و درامد بالای این سایت ها زده تا برنامه های خود را پیش ببرند.

انها خلاقیت زیادی دارند و منتظر ایده ای جدید و خوب هستند تا با اجرا کردنش رشد خوبی داشته باشند. برای مثال به یکباره تصمیم می گیرند(البته بعد از ایده پردازی) فروشگاه اینترنتی که با رو کردن ایده های بکر و دست نخورده اماده ی بدست اوردن سهم بزرگی از بازار است، را بوجود اورند.

 اتفاقا استقبال نکردن اطرافیان و همکاران( با ایجاد انگیزه) می تواند علتی برای افزایش درامد وبمستر شود.

اگر یک وبمستر بخواهد بر ایده هایش جامه ی عمل بپوشاند، ممکن است در مورد موضوع هایی خاص، معلومات و تخصص لازم نداشته باشد. پس تحقیقات و جمع اوری اطلاعات می تواند بطور غیر مستقیم در درامد وبمستر نقش داشته باشد. البته مدام جستجو کردن و مطالعه ی فراوان را به عنوان جزیی جدا نشدنی از کارتان باید بپذیرید.

در صورتی که وبمستر خلاقیت داشته باشد بطوریکه تمام توجهش بر روی کسب درامد بیشتر باشد، راه های بیشماری نمایان می شوند. برای مثال اگر ذوق و شوق هنری داشته باشید، چرا دست رد به سینه ی پروژه های طراحی گرافیک بزنید؟ بخصوص این روزها هم که بازار شبکه های اجتماعی عکس محورداغ است.

حقوق وبمستر

درامد وبمستر تا چه حد می تواند افزایش پیدا کند؟

بعد از بررسی روش های ذکر شده که بخش زیادی از ان به توانایی و انرژی خود وبمستر بستگی دارد، عدد دقیق دادن کار اشتباهی است.

باز هم اگر بر دانستن رقم دقیق درامد وبمستر تاکید دارید، میزان توانایی ها و استعداد های خود را اندازه بگیرید. تبحر شما کمک می کند در طول روز فعالیت های بیشتری انجام دهید. از تولید محتوا و بارگذاری اش گرفته تا رفع ایرادات فنی و ایده پردازی برای زیبا تر شدن شکل و شمایل سایت و همه در کنار انجام سفارش ها باهم ، علاوه بر افزایش درامد، از شما یک مدیر حرفه ای می سازد که خود زمینه ساز پیشرفت های بیشتر می شود.

به طور کلی افرادی که حدی برای درامد وبمستر قائل نشده و مایل نیستند از کسی دستور بگیرند، این شغل را انتخاب می کنند.

درامد وبمستر می تواند رویایی باشد، روش های ذکر شده می توانند خیلی راحت اعمال شوند در صورتی که سخت تلاش کنید و گول ظاهراسان قضیه را نخورید.

ممکن است نیاز باشد در بین راه بهای مالی بپردازید که با شکیبایی و اراده فرمولی قوی می سازد. شاید در اغاز راه روند پیشرفت انطور که انتظار داشتید پر سرعت پیش نرود اما در ادامه حتما رشدی صعودی خواهید داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *